Friday , May 24 2024
[fb_plugin like]

2 DNI DO STRAJKU Dla kogo jest strajk? Każdy może strajkować. Każdy powinien s…

[ad_1]

2 DNI DO STRAJKU

Dla kogo jest strajk?

Każdy może strajkować. Każdy powinien strajkować. Bez względu na wiek, płeć, poglądy czy religię. Problem kryzysu klimatycznego dotyczy nas wszystkich i nie ominie nikogo. Dlatego w walce z nim najważniejsza jest jedność i solidarność, działanie ponad podziałami. Zachęcamy Was do dołączenia do strajkowania razem z nami, bez względu na to, czym się różnimy. Każdy jest tu mile widziany.
Nie możemy doczekać się zdjęć od Was! Dołączajcie do #climatestrikeonline i pokażcie, że zależy Wam na dobrej przyszłości. Do zobaczenia w sieci! ???????????? #mlodziezowystrajkklimatyczny #msk #mskbialystok #bialystok #polska #aktywizm #actnow #saveourfuture #savetheplanet #savetheearth #weareunstoppable #fridaysforfure #fff #youthclimatestrike #climatestrike #strajkdlaklimatu #strajkklimatyczny #kryzysklimatyczny #katastrofaklimatyczna #thereisnoplanetb #ourplanetourfuture #family #climateemergency #climatestrikeonline #digitalstrike #namiarękryzysu #odliczanie

[ad_2]
Source

Y Not Freakin’ Recyclable Home

About Zohe

Environmentalist, Futurist, Lightworker, Wannabe naturalist. The way we are treating our world and environment is not going to end well! We need to change course NOW.

Check Also

Global Warming Pictures|| Save🌏 plz👈😔#shorts #viral

Global Warming Pictures|| #savewater #pollution #globalisation #saveearth #planttree source

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.